Logo Zikmund
HOME
SLUŽBY  
KONTAKT
O SPOLEČNOSTI
PRODUKTY
REFERENCE
CO JE NOVÉHO  
NAPSALI O NÁS:

Ruda Novotný:

"Výborná spolupráce a ochota profi týmu. Nechci hanit konkurenci, ale je to vše o lidském přístupu, který je dnes bohužel ojedinělý. "

zástupce Vodovodů a kanalizací z Bijeliny v Bosně a Hercegovině:
„... jsme moc rádi za to, co nám přinesla firma Zikmund electronics. je to kvalitní a efektivní řešení. Češi nám hodně pomohli,“

Alio:
"Pro mě je to firma, která je na vrcholu kamerových kanalizačních systémů v ČR. Příjemné jednání a kvalitní servis. Vřele doporučuji."
AdMaS
Pojezdový systém Zikmund používá pro specializovaný výzkum a vývo, kde slouží k výuce budoucích stavebních odborníků.
AdMaS má kamerový systém Zikmund Kamera do kanalizace - Zikmund, TechWorm TEAM Tričko TechWorm
PILSNER URQUELL
V plzeňském pivovaru je kamerou Zikmund kontrolováno potrubí, kterým je dopravována mladina. Je milé, že jsme součástí, zvyšování kvality tohoto vyhlášeného piva.
Plzeňský prazdroj provoz
HERČÍK A KŘÍŽ
Mají na svých stránkách naprosto úžasnou, poetickou definici svých činností: "Nájemní hrdinové, kteří se neštítí té nejšpinavější práce. Díky nám je svět voňavějším místem." A mají naprostou pravdu.
Herčík a Kříž monitoring kanalizace Monitirivání kanalizace MAT Domoušice
MAT Domoušice
Firma nabízí služby v oblasti čištění a monitorování kanalizace, měření ovality a spádu. Dále také trasování a následnou pasportizaci kanalizačních stok.
Vodoinstalace Jan Masařík
VODOINSTALACE - Jan Masařík
Firma provádí tlakové a mechanické čištění odpadů, monitoring kanalizace, veškeré práce stavebního charakteru včetně elektro rozvodů, zednických a obkladačských prací.
Vodohospodářské inženýrské služby
VIS Praha
Inspekce, analýza, návrh a ochrana vodního hospodářství. V rámci zkvalitňování služeb získali certifikát operátorů kamerových systémů – norma EN 13508 a ISYBAU XML 2006 CZ.
Veolia
VEOLIA Česká republika
Společnost je předním dodavatelem služeb na českém vodohospodářském trhu. Zajišťuje výrobu a distribuci pitné vody a odvádění i čištění odpadních vod pro 3,5 mil. obyvatel.
ROBERT SCHUSKA
Provádí čištění veškerých kanalizací a odpadů včetně odtěžování štěrku a sedimentu, TV monitoring kanalizace včetně revize a opravy kanalizace a odpadů se zaměřením na bezvýkopové technologie.
Čištění kanalizací Schuska
Produkty a služby Zikmund electronics využívají zákazníci od jednotlivců až po velké společnosti nejen v České republice. Níže uvádíme některé z našich realizovaných zakázek u nás.
GVOŽDÍK s.r.o.
Poskytují služby v oblasti kontroly, údržby a opravy kanalizace s použitím bezvýkopových technologií. Nabízí obklady revizních šachet a stok čedičem.
Gvoždík logo
JKV TEST
Firma provádí nedestruktivní zkoušky betonů, statické i dynamické zkoušky hutnění, nerovnosti vozovek a prohlížení kanalizací kamerami. Nabízí sanace potrubí a šachet a osazení poklopů a tlakové čištění.
JKV TEST logo
INSTALATÉRSTVÍ ZDENĚK PEČENKA
Firma provádí instalatérské, topenářské, vodoinstalatérské a kanalizační práce. Montáže rozvodů vody, topení v bytových i nebytových prostorech. Zajišťují čištění kanalizací.
Pečenka LOGO Tričko TechWorm Masařík logo
MASAŘÍK a SYN, s.r.o.
Provádí instalatérské, topenářské, vodoinstalatérské a kanalizační práce. Zabývají se realizací zednických a obkladačských prací. Zajišťují čištění a monitoring kanalizací.
PATOK a.s.
Provádí čištění technologií sacím bagrem - odsávají sypké a prašné materiály, kaly včetně ADR odvozu a odstranění odpadů. Realizují komplexní správu kanalizace - čištění, videoinspekci a tlakové zkoušky, bezvýkopové opravy.
Patok Logo VODOS Kolín má kamerový systém Zikmund
VODOS KOLÍN
Významný dodavatel pitné vody v regionu okresu Kolín. Zajišťují odvádění a čištění odpadních vod, monitoring kanalizací. Společnost nabízí širokou paletu služeb. Společnost je součást koncernu ENERGIE AG Oberösterreich.
VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOST SOKOLOV S.R.O.
ZajišťujÍ provoz vodovodů a kanalizací pro veřejnou, průmyslovou a zemědělskou potřebu. Nabízí investorsko-inženýrskou činnost v oblasti vodního hospodářství, projektovou činnost a čištění a monitiring kanalizací.
Vodohospodářská Sokolov má kamerový systém Zikmund Silniční práce KOČNAR má kamerový systém Zikmund
SILNIČNÍ PRÁCE KOČNAR, s.r.o.
Jsou majiteli systému ukládání plovoucích poklopů kanalizačních šachet do živičných vozovek. Používají i ostatní systémy ukládání poklopů podle přání zákazníka. Opravy živičných vozovek, chodníků, parkovišť a jiných ploch.
Rulf má kamerový systém Zikmund
RULF NOVÁ PAKA s.r.o.
Stavební činnost, zemní a výkopové práce, monitoring kanalizace, trasování, čištění, měření ovality, tlakové zkoušky.
PETR VOJÁČEK
Čištění kanalizace, monitoring kanalizace, trasování, měření ovality, tlakové zkoušky.
VS Chrudim má kamerový systém Zikmund
VODÁRENSKÁ SPOLEČNOST CHRUDIM
Společnoct je součástí koncernu ENERGIE AG, společností provozující vodárenskou infrastrukturu. Kromě jiného zajišťují i kamerové inspekce, tlakové zkoušky.
Frýdlantská vodárenská společnost má kamerový systém Zikmund
FRÝDLANTSKÁ VODÁRENSKÁ SPOLEČNOST
Společností provozující vodárenskou infrastrukturu. Kromě jiného zajišťují i kamerové inspekce, tlakové zkoušky.
Moravská Vodárenská má kamerový systém Zikmund
MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ
Provozovatel vodohospodářské infrastruktury pro města, obce a průmyslové podniky v okresech Olomouc, Prostějov a Zlín. Vedle své hlavní činnosti, řeší řadu dalších aktivit, které souvisí s provozem a údržbou vodovodů a kanalizací.
Mapa světa
ZAHRANIČNÍ AKTIVITY SPOLEČNOSTI,
prodáváme, či máme zastoupení:
Slovensko
Polsko
Srbsko
Bosna a Hercegovina
Chorvatsko
Gruzie
Kazachstán
Holandsko
Lucembursko
Belgie
Hong Kong
 f
YouTube
Zikmund electronics, s.r.o. , Mladá Boleslav
Petr VOJÁČEK

NAŠI MILÍ ZÁKAZNÍCI a TechWorm Team

STAŇTE SE TAKÉ ČLENY
TechWORM TEAMU